Dodany: 2011-05-27 14:03:16

Prawo jazdy a niepełnosprawnośćW dzisiejszych czasach coś takiego jak prawo jazdy kat b kraków to bardzo popularny dokument, który chce mieć każdy z nas. Niestety, dokument ten nie może mieć każdy.

 

Przede wszystkim są pewne bariery, których nie da się przeskoczyć, ani ominąć. Jedną i chyba najważniejszą z nich jest coś takiego jak fakt, że prawa jazdy nie mogą mieć osoby niepełnosprawne. Prawo jazdy kat b kraków to dokument, który daje nam możliwość jazdy pojazdem w normalnym ruchu ulicznym. Niepełnosprawność to rzecz, która jest naturalną barierą, która nie pozwala niektórym osobom kierować pojazdem i mieć coś takiego jak prawo jazdy kat b kraków.

 

Osobiście uważam, że osoby, niepełnosprawne powinny mieć szansę spróbowania swoich sił za kierownicą samochodu. Oczywiście osoby niepełnosprawne mogą kierować autem, jeżeli tylko ich niepełnosprawność jest na tyle delikatna, że nie będzie powodowała jakiś problemów podczas uczestnictwa w ruchu drogowym. Moim zdaniem niepełnosprawni powinni dostawać szansę na spróbowanie swoich sił za kółkiem, a nie powinni być skreślani już na starcie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo jazdy a niepełnosprawność
Nick: