Dodany: 2013-08-12 11:57:21

 

Co określamy jako transport kolejowyTransport kolejowy mimo że pomału odchodzi do lamusa, ma swoich zwolenników. Za tym rodzajem transportu i usługi transportowe stoją przede wszystkim ekolodzy, którzy są przeciwni rozwijaniu tego, czym jest transport przede wszystkim opierający się na transporcie drogowym przez miasta, nawet te nie posiadające obwodnic.

 

Transport kolejowy jest znacznie bardziej korzystny dla środowiska, a i mniej uciążliwy, bo pociąg z towarowy jeździ po wyznaczonych torowiskach nie tworząc korków na obwodnicach i centrach miast, które wciąż są otwarte dla tirów. Usługi transportowe w kolei nie należą też do najdroższych z racji tego, że PKP wykonuje takie usługi od lat po tych samych cenach.

 

Usługi transportowe koleją są traktowane jednak jako takie, które należy już unicestwić z racji często opóźnień pociągów, które stają, bo trakcja kolejowa nie zawsze jest dobrze przygotowana, zwłaszcza zimą. Dlatego też usługi transportowe takie tracą klientów, którym zależy na punktualności dostawy jakichś produktów. Sam transport osób – przewozy pasażerskie koleją też nie mają największej rzeszy zwolenników, głównie ze względów na słaby tabor i wieczne opóźnienia na trasach międzymiastowych.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.


Dodaj nowy komentarz do artykułu Co określamy jako transport kolejowy
Nick: