Dodany: 2010-09-21 08:16:22

Gdzie ubezpieczać autoWiększość z nas posiada lub w przyszłości będzie posiadać samochód. To jedna z rzeczy, która  w naszym życiu odgrywa bardzo dużą rolę. Szczególnie cenią go sobie mężczyźni, którzy potrafią spędzić za kółkiem wiele godzin.


Niestety, zakup auta to nie wszystkie wydatki z nim związane. Konieczne są  ubezpieczenia. Ubezpieczenia auta możemy dokonać w wielu firmach oferujących OC i AC. Ubezpieczenia są najczęściej obowiązkowe. Pozostaje nam więc wybranie najciekawszej i najkorzystniejszej dla nas oferty. Na rynku Polskim pojawia się coraz więcej firmy, które w razie wypadku -(wyłączenie nie z naszej winy) wypłaci nam pieniądze. Wśród najpopularniejszych firm możemy znaleźć: Liberty Direct, Link4, PZU, Aviva czy Alianz.


Wielkość składek jest różna. Wszystko zależy od tego, jakiej klasy auto posiadamy i czy jest nowe czy używane. To wszystko ma wielkie znaczenie przy podpisywaniu umowy. Ale to nie tylko na to będą zwracali pracownicy firmy uwagę. Liczy się też dla przykładu miejsce zarejestrowania pojazdu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gdzie ubezpieczać auto
Nick: