Dodany: 2010-09-21 07:58:36

Na czym polega ubezpieczenie acKolejnym z wielu możliwości ubezpieczenia naszego ukochanego auta jest AC. AC jest dobrowolne ,OC natomiast jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Czym więc różnią się te dwa podobne skróty?

 

Jak już pisaliśmy, ubezpieczenia OC to wypłata środków finansowych osobie, której pojazd, został uszkodzony podczas wypadku drogowego. Pieniądze są wypłacane tylko wtedy, kiedy kierowca zgłaszający się po odszkodowanie nie jest winowajcą a poszkodowanym. Ubezpieczenia AC to ubezpieczenie od wszelkiego rodzaju zdarzeń na drodze ale i kataklizmów i kradzieży. Dzięki takiemu ubezpieczeniu dostaniemy gotówkę na naprawę lub zakup nowego auta.

 

Jeśli więc stwierdzimy, ze i takie ubezpieczenie by się nam przydało (i że nas na nie stać), udajmy się do działających na rynku firm, po ofertę. Warto też skorzystać z kalkulatora, który szybko obliczy nam wysokość składek. Dobrą i sprawdzoną metodą analizy przedsiębiorstw jest dyskusja z innymi użytkownikami na forach dyskusyjnych. Tam dowiesz się najszybciej o zaletach i wadach każdej z firm.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.


Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega ubezpieczenie ac
Nick: