Dodany: 2010-09-21 07:37:44

Na czym polega ubezpieczenie ocPo zakupie auta musimy być przygotowani na to, że czeka nas jeszcze szereg formalności. Jedną z takich formalności jest wykupienie ubezpieczenia oc. Musimy je zawrzeć najpóźniej dwa dni po rejestracji pojazdu. 

 

  Ubezpiecznie oc to polisa, która ma na celu ochronę kierowców uczestniczących w wypadkach drogowych.. Jeśli więc podczas jechania, wysiadania, wsiadania, parkowania ktoś uszkodzi Ci samochód dostaniesz określoną w umowie sumę odszkodowania.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.
Ubezpieczania oc nie przysługują natomiast osobom, którzy są sprawcami wypadku. Nie chroni też, przed odpowiedzialnością karną. Polisę zawiera się najczęściej na okres dwunastu miesięcy z wybranym przedstawicielem.

 

Jak się okazuje najczęstszym kupowanym „produktem” w polskim internecie są ubezpieczenia. Dużym zainteresowaniem cieszą się również polisy na życie. 66% badanych kupiło ubezpieczenie komunikacyjne w sieci. Wśród najpopularniejszych firm możemy znaleźć: Liberty Direct, Link4, PZU, Aviva czy Alianz. Wielkość składki zależy przede wszystkim od nas. Stawki minimalne i maksymalne firmy ustalają zazwyczaj indywidualnie.


Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega ubezpieczenie oc
Nick: