Dodany: 2010-09-20 14:53:46

Za gotówkę czy na kredytSamochody są bardzo ważną częścią naszego życia. Przekonaliśmy się o tym z całą pewnością nie raz. To nie tylko wygoda, ale i możliwość szybkiego przemieszczenia się z miejsca na miejsce.

 

Na rynku istnieje tak wiele firm, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Samochód może być nam potrzebny w różnych celach. Być może, właśnie urodziło nam się dziecko i potrzebujemy rodzinne auto. Być może założyliśmy firmę i potrzebny van do transportu. Znalezienie odpowiedniego modelu nie jest problemem. Problem może być brak środków potrzebnych do zakupu. I tu pojawia się podstawowe i kluczowe w rozwoju sytuacji pytanie. Kupić samochody na kredyt czy za własną gotówkę. Jeśli mamy możliwość kupić za własne pieniążki będzie to idealne rozwiązanie.

 

Zazwyczaj jest jednak tak, że brakuje nam mniejszej lub większej części gotówki. Wtedy musimy sięgnąć po kredyt. Samochody kupione na kredyt to koszt o kilkadziesiąt nawet tysięcy złotych więcej. Po podliczeniu wszystkich rat – wyższych o wyznaczony procent

Dodaj nowy komentarz do artykułu Za gotówkę czy na kredyt
Nick: