Dodany: 2010-09-20 14:46:19

PorsheO tym jak ważne są w naszym życiu samochody, przekonałeś się drogi czytelniku zapewne wiele razy. Jeśli sam nie miałeś okazji spędzić czasu za kółkiem,  jechałeś ze znajomymi lub rodziną. Dla niektórych nie wystarczają jednak zwykłe auta. Potrzebne są samochody z wyższej półki.

 

Do firm produkujących takie samochody niewątpliwie należy Porsche. Porsche to sportowe auta produkowanych przez firmę Dr.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.
Ing. h. c. F. Porsche AG. Jest to najmniejsza firma niemiecka niezależna, która produkuje na terenie kraju samochody. Gówna siedziba firmy znajduje się w małej miejscowości Zuffenhausen. Firma rozpoczęła swoją działalność 1 kwietnia 1947. Założona przez Ferdynanda Porsche. Pierwszym modelem był Porsche 356 z roku 1948. Zawierał on wiele elementów z popularnego „Garbusa”. W 1963 zaprezentowany pierwszy model sportowy tej firmy. Był oznaczony numerem 911. Auto to zanotowało wielki sukces w krótkiej historii firmy. Auta sprzedawały się bardzo dobrze a rajdowcy, którzy siedzieli za kółkiem tego auta odnosili sukcesy na torach na całym świecie. Firma zawsze była ściśle związana z Volkswagen AG. Ferdynand był konstruktorem popularnego w Polsce „Garbusa”.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Porshe
Nick: