Dodany: 2010-09-20 14:39:40

AudiKolejną wiodącą marką na rynku motoryzacyjnym jest niemieckie  Audi.  Audi produkowane są przez koncern Volkswagen. Co ciekawe, samochody są produkowane w dużej ilości poza granicami naszego zachodniego sąsiada.

 

Samochody powstają na Węgrzech - Győr oraz Brazylii - Sao José dos Pinhais. Historia firmy sięga roku 1988, jednak oficjalnie data założenia wpisana jest na  rok 1909.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.
Wszystko zaczęło się gdy August Horch założył w miejscowości Kolonia pierwszy zakład o nazwie Horch. Następnie, zdecydował się na przeniesienie firmy do Zwickau w 1904. Po ogromnych problemach finansowych zdecydował się porzucić firmę i założyć nowe przedsiębiorstwo. Ponieważ Niemiec nie mógł już nazwać firmy swoim nazwiskiem, zdecydował się na łacińskie tłumaczenie – Audi.

 

Obecna firma to spółka czterech firm. Ich symbolem jest logo – cztery przeplatające się kółka. Ciekawostką jest to, że Audi ściśle współpracuje z firmą Bose. Dzięki temu każdy samochód wyposażony jest w nagłośnienie. Wszystko to owocuje w znakomitą jakość dźwięku. Samochody Audi to różne typy aut, które są przeznaczone dla niej lub bardziej wymagających kierowców.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Audi
Nick: