Dodany: 2010-09-20 14:37:39

PeugeotSamochody to ważna część naszego życia. Już wiemy, że wszystkie dobra związane z samochodami zawdzięczamy Francuzom. Pierwszym samochodem był FORD T. Francuzi i dziś wiodą prym w produkcji. Kolejnym francuskim koncertem, który produkuje wysokiej klasy samochody jest Peugeot.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.

 

Firma została założona w 1891 roku w Paryżu. Jean Pierre Peugeot założył w 1810 zakłady mechaniczne. Następnie dwaj bracia stryjeczni postawili otworzyć produkcję...rowerów. Wnuk Jeana Armand Peugeot stwierdził, że firma musi zajmować się samochodami. I to był strzał w dziesiątkę. Przez lata firma wyprodukowała trzynaście oficjalnych serii samochodów. Samochody oznakowane były dodatkowe własną nazwą (np. 404, 406 itp.). Firma oprócz samochodów produkuje również motocykle.

 

Zarówno klienci zwykli jak i Ci wymagający szanują firmę Peugeot za jakość, klasę i bezpieczeństwo. Auta tej firmy są spotykane na ulicach całego świata. Oczywiście najwięcej pojazdów pojawia się na francuskich drogach. Tam bardzo ceni się rodzime produkcje. Francuzi rzadko sięgają po auta niemieckie, czy japońskie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Peugeot
Nick: