Dodany: 2011-12-29 11:11:18

 

Egzamin praktyczny na placykuBędąc małymi dziećmi często zdarzało nam się marzyć o możliwości prowadzenia auta i pojechania tam, gdzie tylko mielibyśmy ochotę. Jako dorośli ludzie, możemy spełnić te fantazje choć w części, zyskując prawo jazdy częstochowa.

 

By je jednak zdobyć, przejść musimy całą procedurę, obejmująca także zdanie egzaminu na prawo jazdy częstochowa, w dowolnie wybranym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na terenie kraju. Egzamin ten składa się z dwóch etapów: teoretycznego testu wiadomości z zakresu przepisów ruchu drogowego, wykładni znaków i udzielania pierwszej pomocy oraz praktycznej jazdy autem. Tę druga także da się podzielić na dwie części. Pierwsza z nich ma na celu sprawdzenie czy zdający potrafi wykonywać podstawowe manewry.

 

Odbywa się ona zawsze na specjalnie przygotowanym do tego celu i oznaczonym, oświetlonym placu przed budynkiem WORD. Najpierw ubiegający się o prawo jazdy częstochowa jeździ po łuku do przodu i do tyłu, a zatrzymać się ma w wyznaczonych polach. Następnie weryfikacji podlega ruszanie ze wzniesienia, bez zjechania do tyłu. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, można wyjeżdżać „na miasto”.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.


Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin praktyczny na placyku
Nick: