Dodany: 2011-12-29 11:09:17

 

Egzamin teoretycznyW dzisiejszym świecie, mobilność jaką daje prawo jazdy częstochowa i własny samochód to nie tylko wygoda, ale niemal konieczność. Uzyskanie tego dokumentu wymaga jednak uprzedniego pozytywnego zdania egzaminu państwowego, w jednym z dowolnie wybranych Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego.

 

Egzamin na prawo jazdy częstochowa składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna zdawana jest zawsze jako pierwsza, gdyż tanowi swoistą przepustkę do dalszej procedury. Nieznajomość podstawowych zasad poruszania się po drogach, automatycznie eliminuje taką osobę, stwarza konieczność doszkolenia i powtórzenia egzaminu. Test wiedzy sprawdza, czy osoba ubiegająca się o prawo jazdy częstochowa, zaznajomiona jest z przepisami kodeksu drogowego, wykładnią znaków i sygnałów, codzienną obsługą pojazdu i technikami prowadzenia go oraz potrafi udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej w razie wypadku.

 

Test składa się z osiemnastu pytań z wszystkich tych obszarów, losowanych ze stałej kilkutysięcznej bazy. Całość odbywa się na specjalnie dostosowanym sprzęcie komputerowym i trwa około trzydziestu minut.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.


Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin teoretyczny
Nick: