Dodany: 2011-12-29 11:07:52

 

Dokumenty, które należy złożyć do word Choć w teorii uzyskanie dokumentu takiego jak prawo jazdy częstochowa nie jest trudne, to w praktyce trochę zachodu to wymaga. Przede wszystkim, potrzebny jest szereg dokumentów i zaświadczeń na każdym etapie procesu.

 

Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy częstochowa, przedstawić trzeba choćby zaświadczenie lekarskie, o braku przeciwwskazań do jego odbycia. Poza tym wymagany jest tylko dowód osobisty oraz wpłata należności za szkolenie. Najwięcej dokumentów trzeba dostarczyć do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

 

To stamtąd bowiem będą one przekazane bezpośrednio do Wydziału Ruchu Drogowego, właściwego dla miejsca zameldowania danej osoby starostwa powiatowego, gdzie wydawane jest prawo jazdy częstochowa. Należą do nich: zdjęcie o odpowiednich parametrach (dowodowe, z odkrytym lewym uchem), zaświadczenie o ukończeniu kursu w szkole nauki jazdy, podanie o wydanie uprawnień kierowcy. Po pozytywnym zdaniu teoretycznej i praktycznej części egzaminu, są one przesyłane dalej, wraz z zaświadczeniem o uzyskanych wynikach.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.


Dodaj nowy komentarz do artykułu Dokumenty, które należy złożyć do word
Nick: