Dodany: 2011-12-29 10:57:33

 

Kto może założyć szkołę nauki jazdyMające się niedługo zmienić przepisy, dotyczące zadawania państwowych egzaminów na prawo jazdy częstochowa sprawiają, że auto-szkoły przeżywają prawdziwe oblężenie. Niektóre z nich muszą odsyłać klientów do innych, gdyż brakuje w nich miejsca.

 

Ta sytuacja sprawia, że coraz więcej osób myśli o uruchomieniu własnej działalności gospodarczej o tym profilu. Założenie szkoły przygotowującej osoby do egzaminów na prawo jazdy częstochowa, nie jest w Polsce obłożone koniecznością uzyskania specjalnych koncesji czy pozwoleń. Procedura jest dokładnie taka sama, jak w przypadku każdej innej jednostki. Sprowadza się ona do rejestracji w odpowiednich urzędach (zdobycia numerów NIP i REGON) oraz wyrobienia pieczątki. Może to zrobić każda osoba, posiadająca pełnię praw obywatelskich i zdolność do czynności cywilnoprawnych.

 

W przypadku szkół przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy częstochowa, pamiętać jednak należy, że jako jednostka edukacyjna, spełniać ona musi szereg warunków (choćby zatrudnianie tylko kadry z uprawnieniami oraz odpowiednie wyposażenie dydaktyczne) i podlega stałej ich kontroli.

ulotki wrocław a może ulotki wrocław praca.


Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto może założyć szkołę nauki jazdy
Nick: